WildDog napisał(a):

|
Odnośnie zadłużenia, to widać, ze Królewskiego plan idzie całkiem dobrze. 55m w ciągu 4 sezonów. ALE! W ostatnim sezonie przyrost długu spadł do okolo 1, 4 m. gdy w poprzednim wynosił okolo 8 m. .....Czyli praktycznie zaczynamy wychodzić na zero (przyrost rocznego zadłużenia)
|
Tak wygląda klasyczna ignorancja ekonomiczna podlana emocjami i ekstazą.
Zaklinanie rzeczywistości i czyste chciejstwo.
Realne straty za te okresy to kilkanaście milionów.
Wynik oficjalny został podkręcony przez zaliczenie do przychodów umorzeń starych długów.