Szneka napisał(a):

|
Jaroo1 no bez jaj. kolegę z forum od śmieci wyzywać i jebanego ojkofoba? Apeluję o spokój i poprawę zachowania na forum. Pozdrawiam
|
Zrozum chłopaka, jego kilkuletnia krucjata przeciwko Królewskiemu poniosła spektakularną klęskę.
Próbował całą zasługę za awans przypisać trenerowi, żeby jakkolwiek nie musieć przyznawać, że Królewski wreszcie trafił w każdym aspekcie. Przedłużył Rodado, zapewnił ciągłość w sztabie trenerskim, pozbył się ze składu sabotażystów, podobnych Sobczakowi, wzmocnił drużynę nieoczywistymi transferami które w większości okazały się świetne. Zwyczajnie wszystko siadło świetnie od pierwszej kolejki.
Dlatego kiedy zwracam uwagę, że w kwestii prowadzenia drużyny moim zdaniem były i dalej są rezerwy, chłop dostaje takiej wścieklizny
Dzięki, że zwracasz mu uwagę bo to co wyprawia to jest zwyczajny rynsztok... Nie tylko w odniesieniu do mnie, ale w wielu innych tematach.
Karherop napisał(a):

|
A myślałem że juz mu sie to znudziło. Szkoda klawiatury.
|
Zgodnie z moją przedsezonową prognozą powinniśmy zdobyć 79 punktów. Zdobyliśmy raptem 71. Dlatego uważam, że potencjał nie został wykorzystany. Jeżeli mówimy o rozdupcaniu ligi

. Cztery remisy mniej i byłbym zadowolony. Wieczysta, Znicz, Odra, Puszcza...
Ale ja mówię głównie o dawaniu pograć młodym, ćwiczeniu różnych opcji taktycznych, różnego ustawienia itd itp. Przez cały sezon mieliśmy kilka, a czasem kilkanaście punktów przewagi nad trzecim miejscem, a zachowywaliśmy się jak z nożem na gardle. Wygrywamy 3:0 do przerwy a Rodado i Erthaler rzeźbią do ostatniej minuty.
Dyskusja z Wami w tym temacie jest śmieszna...