|
Jesli masz mala grupe ok 100 os to ochronę mozna postawic w na skraju sektora G4 zamiast w G3 i zwolnic g3 do sprzedaży. Natomiast to rozmowa i tak teoretyczna bo w esa albo przyjadą wieksze grupy albo wcale.
Bufor szerokosci 20 metrow to jakis bezsens i jakis relikt przeszłości. Wystarczyłoby 5-6 metrow i posadzic ochrone jak w meczach pod egida uefa.
Nasz sektor buforowy powinien byc juz dawno dzielony na 2 wielkości w zależności od zgloszonego zapotrzebowania.
|