Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 15.06.2026, 10:26
Jesli masz mala grupe ok 100 os to ochronę mozna postawic w na skraju sektora G4 zamiast w G3 i zwolnic g3 do sprzedaży. Natomiast to rozmowa i tak teoretyczna bo w esa albo przyjadą wieksze grupy albo wcale.

Bufor szerokosci 20 metrow to jakis bezsens i jakis relikt przeszłości. Wystarczyłoby 5-6 metrow i posadzic ochrone jak w meczach pod egida uefa.

Nasz sektor buforowy powinien byc juz dawno dzielony na 2 wielkości w zależności od zgloszonego zapotrzebowania.
Odpowiedz cytując