pepe72 napisał(a):

Bzdura.
Za każdym razem długi płacą udziałowcy - najwięcej sam Królewski.
Robi ten sam manewr co Cupiał - zamiast wpłacać bierze u siebie pożyczkę.
Dopóki nie gramy w pucharach nie ma to większego znaczenia.
|
Udziałowcy, w tym przede wszystkim Królewski pokryli ok. 30 baniek.
A dług za 4 sezony wynosi ok.55 baniek.
Pokrycie w formie pożyczki jest warunkowe.
Nie ma pewności, ze pożyczka będzie umorzona.,