Temat
:
Ekstraklasa 2026/2027
Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline
#
250
14.06.2026, 18:02
Nie licząc sektorów VIP, zostalo kilka biletow w dostępnych sektorach(F). Dlaczego nie otwierają G1, 2, 3 i dolnego B.?
Ostatnio edytowane przez WildDog : 14.06.2026 o godz. 18:08.
WildDog
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WildDog
Znajdź inne posty napisane przez WildDog