Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9919
Stary 14.06.2026, 17:47
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Czy Zaskroniec to deprecjonujący przydomek?
Tak. Podobnie jak "young global leader" w kontekście w jakim tego określenia używasz.

Nie rżnij głupa i nie traktuj ludzi z którymi dyskutujesz jak debili. Sikałeś po nogawkach na myśl o Kwietniu w Wiśle i nie odpuszczasz żadnej okazji żeby dowalić Królewskiemu, czy jest za co, czy nie ma to żadnego sensu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.06.2026 o godz. 09:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując