stary dziad napisał(a):

|
Czy Zaskroniec to deprecjonujący przydomek?
|
Tak. Podobnie jak "young global leader" w kontekście w jakim tego określenia używasz.
Nie rżnij głupa i nie traktuj ludzi z którymi dyskutujesz jak debili. Sikałeś po nogawkach na myśl o Kwietniu w Wiśle i nie odpuszczasz żadnej okazji żeby dowalić Królewskiemu, czy jest za co, czy nie ma to żadnego sensu.