azor napisał(a):

|
Jak się ma do tego Twoja teoria o meczu z Wrexham?
|
Chyba w moich wpisach wyraźnie wskazywałem roznice między meczami ligowym (o stawke, czyli z emocjami) a graniem towarzyskim. Ktos usilnie, jako argumentu używał właśnie porównania meczów ligowych (np. z Chrobrym o WIELKA stawkę) do meczu z Wrescam. I dalej uwazam, ze na mecz, fakt, ze jubileuszowy z inna "mocniejsza" druzyna bilety nie sprzedawałyby sie jak na lige. Nie wiem wiec do czego pijesz.