|
Obiektywnie w skali polskiej pilki to są śmieszne kwoty na ktore bez problemu stac 12-15 klubow w esa.
Trzeba liczyć że po pol roku-roku kogos konkretnie spieniężymy i będzie nas stać na takie transfery. Wedle tego co ostatnio pisał JK polowa z ew. transferow wychodzacych ma isc na dzialania działu sportu/polowa na dlugi.
|