pepe72 napisał(a):

Wisła za Jopa rozdupcyła 1 ligę jako pierwsza w historii będąc na pierwszym miejscu od 1 do 34 kolejki.
Więc pi...sanie o "braku wykorzystania potencjału" jest raczej takie sobie ...
|
A myślałem że juz mu sie to znudziło. Szkoda klawiatury.