doktor granat napisał(a):

Czy powinniśmy jebać go bardziej niż pejsów i legię czy tak samo czy mniej?
Czy pogoń (śledzie syfem jedzie - tak się śpiewało kiedyś) to już teraz nasi przyjaciele czy jeszcze nie?
|
O Ruchu się krzyczało, i o Widzewie również.