Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16955
Stary 13.06.2026, 23:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Na pewno byłaby większa rotacja .

A Jop jeżeli nie zrozumie na czym polega wykorzystanie potencjału całego zespołu to porządnym trenerem nigdy nie będzie. No chyba, że w drużynach broniących się przed spadkiem. Gdzie jest 13 ludzi do grania.
Wisła za Jopa rozdupcyła 1 ligę jako pierwsza w historii będąc na pierwszym miejscu od 1 do 34 kolejki.

Więc pi...sanie o "braku wykorzystania potencjału" jest raczej takie sobie ...
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując