Drozd napisał(a):

Na pewno byłaby większa rotacja .
A Jop jeżeli nie zrozumie na czym polega wykorzystanie potencjału całego zespołu to porządnym trenerem nigdy nie będzie. No chyba, że w drużynach broniących się przed spadkiem. Gdzie jest 13 ludzi do grania.
|
Wisła za Jopa rozdupcyła 1 ligę jako pierwsza w historii będąc na pierwszym miejscu od 1 do 34 kolejki.
Więc pi...sanie o "braku wykorzystania potencjału" jest raczej takie sobie ...