doktor granat napisał(a):

Czy powinniśmy jebać go bardziej niż pejsów i legię czy tak samo czy mniej?
Czy pogoń (śledzie syfem jedzie - tak się śpiewało kiedyś) to już teraz nasi przyjaciele czy jeszcze nie?
|
Wybacz, ale ja w Twoje życie intymne wchodził nie będę. Przyjaciółki i wrogów wybieraj sobie sam. Ja mam w doopie te dziwne "przyjaznie" miedzy-klubowe. Jak ktoś (nawet najbardziej decyzyjny, czy nadkumaty) ma mi narzucać kogo bluzgac, a kogo "kochac". Kocham tylko WISŁĘ "KRAKOSKOM"........a ten cyrk kvietniowy to tak na równi z parowozami i pachami jebię. To tak na przyszłość, coby Tobie ulżyć w dalszej rozkminie. Jebac Wieczystą I te dwie inne 3.14zdy również.........to moje zdanie i nie wiem czego się czepiasz. Ma to jakiś wpływ na Twój światopogląd.......