stary dziad napisał(a):

Jeszcze jakby Rude za zabetowanego Jopa przyszedł...
To by dopiero był klimat.
|
Na pewno byłaby większa rotacja

.
A Jop jeżeli nie zrozumie na czym polega wykorzystanie potencjału całego zespołu to porządnym trenerem nigdy nie będzie. No chyba, że w drużynach broniących się przed spadkiem. Gdzie jest 13 ludzi do grania.