Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16954
Stary 13.06.2026, 19:02
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jakby Rude za zabetowanego Jopa przyszedł...
To by dopiero był klimat.
Na pewno byłaby większa rotacja .

A Jop jeżeli nie zrozumie na czym polega wykorzystanie potencjału całego zespołu to porządnym trenerem nigdy nie będzie. No chyba, że w drużynach broniących się przed spadkiem. Gdzie jest 13 ludzi do grania.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując