Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9910
Stary 13.06.2026, 14:52
WildDog napisał(a):Wyświetl post
Jebać kwietnia i jego cyrk
Czy powinniśmy jebać go bardziej niż pejsów i legię czy tak samo czy mniej?
Czy pogoń (śledzie syfem jedzie - tak się śpiewało kiedyś) to już teraz nasi przyjaciele czy jeszcze nie?
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 13.06.2026 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując