Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16951
Stary 13.06.2026, 08:32
Ale chłopaki to nie jest dyskusja o wynikach. Tylko o klimacie w drużynie i potencjale rozwoju indywidualnego, który z tego klimatu wynika.

W czasach Klimenta wszyscy u nas grali słabiej niż potrafią. Moim zdaniem po Sevilli zaczęła się zmiana i dzisiaj mamy potencjał rozwoju, zamiast stagnacji i uwstecznienia.

Ale wielbiciele Kwietnia i jego filozofii "kupimy nowego" nie są w stanie takich prostych zależności zrozumieć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując