wolfy napisał(a):

|
Umówmy się że po osiągnięciach Moskala to sezon był już pozamiatany. Odpadnięcie z Miedzią pp takim meczu trudno nazwać zawaleniem koncertowo sezonu - jeśli się chce być uczciwym.
|
Nie no, jeśli ktoś faktycznie chce być uczciwym, to nie będzie pisał, że sezon był we wrześniu pozamiatany, tym bardziej, że pozycję barażową mieliśmy jednak praktycznie przez całą wiosnę, a do meczów barażowych awansowaliśmy z 9 punktami przewagi i z miejsca gwarantującego mecz u siebie.
To, że nie umiemy grać baraży to inna sprawa, kompletnie niezwiązana z tym, jakie "osiągnięcia" w lecie rok wcześniej miał Moskal.
Awans został koncertowo zawalony dopiero w pierwszym, tradycyjnie fatalnym, meczu barażowym z pogrążoną w kryzysie Miedzią.