Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16946
Stary 12.06.2026, 17:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W kwestii ekstraklasy byli pilkarze Wisły którzy do niej awansowali wczesniej i ich dokonania:

Fernandez - 24/25 - 0/0/0
Villar - 24/25 - 1318 min/ 29 występów/ 2 gole/4 asysty
Baena - 25/26 - 1344 min / 29 występów/ 2g/3a
Sobczak 25/26 - 133 min / 8 występow / 0/0
Taki grajek ja Sobczak wielbiony, żałowany, przez zwłaszcza krytyków Królewskiego, nawet nie pierdnął? Niemożliwe


As napisał(a):Wyświetl post
Szok. Jan Kliment gra w reprezentacji Czech.

U nas chłop był daremny a tam się do reprezentacji łapie.
U nas do powrotu Jarka z Sevilli każdy był daremny...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.06.2026 o godz. 17:39.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując