Karherop napisał(a):

W kwestii ekstraklasy byli pilkarze Wisły którzy do niej awansowali wczesniej i ich dokonania:
Fernandez - 24/25 - 0/0/0
Villar - 24/25 - 1318 min/ 29 występów/ 2 gole/4 asysty
Baena - 25/26 - 1344 min / 29 występów/ 2g/3a
Sobczak 25/26 - 133 min / 8 występow / 0/0
|
Taki grajek ja Sobczak wielbiony, żałowany, przez zwłaszcza krytyków Królewskiego, nawet nie pierdnął? Niemożliwe
As napisał(a):

Szok. Jan Kliment gra w reprezentacji Czech.
U nas chłop był daremny a tam się do reprezentacji łapie.
|
U nas do powrotu Jarka z Sevilli każdy był daremny...