Czy to całe zamieszanie ze stadionem, to nie jest działanie na niekorzyść Wisły? Taki wielki inwestor, sponsor chcący budować klub powinien przede wszystkim zainwestować kilkadziesiąt baniek w swój stadion. Wielki cyrk, który ma wstrząsnąć polskim światkiem piłkarskim, a nawet swojego namiotu na ten wstrząs nie posiada. Fakt, ze nasz stadion to objekt miejski. Ale chyba nikt nie ma wątpliwości czyj to DOM!! KWIECIEN! Co? Wydupcaj@
[email protected] te kilkanascie baniek, to se weź i wsadź w.......swoj stadionik...