Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9901
Stary 12.06.2026, 03:23
Czy to całe zamieszanie ze stadionem, to nie jest działanie na niekorzyść Wisły? Taki wielki inwestor, sponsor chcący budować klub powinien przede wszystkim zainwestować kilkadziesiąt baniek w swój stadion. Wielki cyrk, który ma wstrząsnąć polskim światkiem piłkarskim, a nawet swojego namiotu na ten wstrząs nie posiada. Fakt, ze nasz stadion to objekt miejski. Ale chyba nikt nie ma wątpliwości czyj to DOM!! KWIECIEN! Co? Wydupcaj@[email protected] te kilkanascie baniek, to se weź i wsadź w.......swoj stadionik...
Ostatnio edytowane przez WildDog : 12.06.2026 o godz. 04:10.
Odpowiedz cytując