Piter00 napisał(a):

Jak ty nie widzisz ile osób wcześniej związanych z Wisłą on zatrudniał w ostatnich latach to chyba ślepy jesteś. Kwiecień dawno spłacony to fakt, była tylko raz jedna pożyczka lata temu, ale dla ciebie fakty nieistotne bo przeczą twoim urojeniom. Ty to chyba cieszysz się najbardziej jak Wisła przegrywa, bo wtedy możesz wyrzygiwać te swoje lamenty wieczne. Współczuję rodzinie z tak toksycznym i depresyjnym człowiekiem się męczyć na co dzień
|
A skąd taka pewność, że Kwiecień spłacony? Nie pytam złośliwie, tylko z ciekawości - był jakiś komunikat?