|
Na tą chwilę Omić nie pokazał więcej od Starzyńskiego ani Młyńskiego.
Kolejny niewypał, który się ewidentnie nie odnalazł w drużynie.
Jeśli to kwestia aklimatyzacji, a nie umiejętności, to ma kolejny sezon, aby udowodnić swoją przydatność.
Na tą chwilę bez liczb, bez błysku za to z masą 'awkward' (bo nie mam lepszego słowa) zachowań pod bramką przeciwnika.
Albo głowa nie dojeżdża, albo jest zwyczajnie k**wa słaby. Dostanie pewnie trochę szans w nadchodzącym sezonie, tak jak i przed nim Starzyński czy Młyński, a czy będzie z tego chleb? Raczej wątpię, ale wcale bym się nie obraził gdybym się mylił.
Nie jest też rolą trenera budowanie zawodnika, który jest słabszy od innych na swojej pozycji i nie chce zniżyć się do ogrywania się w rezerwach by być w rytmie meczowym.
Możliwe, że Jop uznał, że chłopak jest do odpalenia, bo w ostatnich 3 meczach nie dostał ani minuty i był poza kadrą meczową.
W sumie jak w 1 lidze nie błyszczał, to ciężko zakładać, że w ogóle jest w stanie grać na poziomie ESA.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.06.2026 o godz. 18:25.
|