Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8846
Stary 11.06.2026, 18:18
Na tą chwilę Omić nie pokazał więcej od Starzyńskiego ani Młyńskiego.

Kolejny niewypał, który się ewidentnie nie odnalazł w drużynie.

Jeśli to kwestia aklimatyzacji, a nie umiejętności, to ma kolejny sezon, aby udowodnić swoją przydatność.

Na tą chwilę bez liczb, bez błysku za to z masą 'awkward' (bo nie mam lepszego słowa) zachowań pod bramką przeciwnika.

Albo głowa nie dojeżdża, albo jest zwyczajnie k**wa słaby. Dostanie pewnie trochę szans w nadchodzącym sezonie, tak jak i przed nim Starzyński czy Młyński, a czy będzie z tego chleb? Raczej wątpię, ale wcale bym się nie obraził gdybym się mylił.


Nie jest też rolą trenera budowanie zawodnika, który jest słabszy od innych na swojej pozycji i nie chce zniżyć się do ogrywania się w rezerwach by być w rytmie meczowym.


Możliwe, że Jop uznał, że chłopak jest do odpalenia, bo w ostatnich 3 meczach nie dostał ani minuty i był poza kadrą meczową.


W sumie jak w 1 lidze nie błyszczał, to ciężko zakładać, że w ogóle jest w stanie grać na poziomie ESA.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.06.2026 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując