Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98425
Stary 11.06.2026, 16:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy nas nie stać. Być może, ale nie to jest ważne.
Nawet gdyby było nas stać to chłopak jeszcze nic nadzwyczajnego nie pokazał a ja mam nadzieję, że Basha ma upatrzonych piłkarzy bez odstępnego, których nikt nie zna i o których nie trzeba się ścigać.
Zgadzam się, ale wiadomo jak jest z naszymi finansami.
Poza tym wydanie między 0,5 mln euro a 1 milionem nie gwarantuje jakości. W poważnym futbolu to są żadne sumy. Ostatecznie nie tylko grzebiesz w piłkarskim śmietniku, ale jeszcze za to płacisz...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując