forthy napisał(a):

Beniaminek ściąga bramkarza z jedenastki wicemistrza.
A są tacy co i tak będą marudzić.
Świetny ruch po kosztach na papierze.
|
Dokladnie.
Łubik puścił najmniej bramek z bramkarzy którzy rozegrali min 90% spotkan.
Jest świetny w rozegraniu i w powietrzu, czyli w tych elementach w których Letkiewicz musi sie duzo uczyc i trzeba przyznać - bedzie mial od kogo.
Natomiast nie jest to bramkarz z ktorym nie podejmie rywalizacji.
Fajny transfer (jesli juz będzie klepniety).