Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9887
Stary 11.06.2026, 11:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Gdyby siedział w norze i nie wyłaził przed szereg to karnego strzeliłby Rodado i po zdobyciu PP mielibyśmy 3 punkty w lidze i dobrą chemię na końcówkę ligi.

Sobczak zajebał swoim debilizmem cały sezon i jest to oczywiste. Próby jego rozgrzeszania są kompromitujące. Ale w Twoim przypadku zupełnie nie dziwią.
A zwycięskiego gola na wagę awansu do półfinału PP to strzelił kto?


Wam to już się całkiem odkleiło ale to w sumie nic nowego....
Odpowiedz cytując