Drozd napisał(a):

Gdyby siedział w norze i nie wyłaził przed szereg to karnego strzeliłby Rodado i po zdobyciu PP mielibyśmy 3 punkty w lidze i dobrą chemię na końcówkę ligi.
Sobczak zajebał swoim debilizmem cały sezon i jest to oczywiste. Próby jego rozgrzeszania są kompromitujące. Ale w Twoim przypadku zupełnie nie dziwią.
|
A zwycięskiego gola na wagę awansu do półfinału PP to strzelił kto?
Wam to już się całkiem odkleiło ale to w sumie nic nowego....