Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98415
Stary 11.06.2026, 10:42
Młodych mamy już wystarczająco wielu i dalej będziemy na nich stawiać w Ekstraklasie.
Teraz potrzebujemy umiejętności na już i mocnych charakterów, które przydadzą się w prawdziwych chwilach kryzysu.


Doświadczenia ostatnich kilku lat pokazały, że lepiej już wydać kasę na ukształtowanych zawodników, jak Biedrzycki, czy Mikulec niż kupować potencjał (Sukiennicki, Fazlagić). Problem jest taki, że teraz już celujemy w zawodników na Ekstraklasę, a nie 1. ligę i o takich zawodników z Polski już może być ciężko.


Dlatego wierzymy w transfery z wolnego rynku w wykonaniu Dyrektora Bashy i może poza możliwym Łubikiem zagadniemy jeszcze jakiś zagraniczny klub o wypożyczenie kogoś do pola? Szachtar nie ma jakiegoś nieoszlifowanego Brazylijczyka, sprowadzonego za kilka milionów, którego moglibyśmy ograć w dobrej, europejskiej lidze?
Odpowiedz cytując