|
Włodarczyk twierdzi, że Łubik będzie grał u nas
do uzgodnienia wypo zostały pono szczegóły [bez wykupu, o co rozbiło się wypo kolejne do Zabrza]
jeśli tak będzie to dobra wiadomość
to jest bardzo dobry bramkarz i jak pisałem Letki nie ma podjazdu
Ostatnio edytowane przez emjot : 10.06.2026 o godz. 20:20.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|