Wyświetl pojedynczy post
Piter00
Member
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9884
Stary 10.06.2026, 19:37
Kwiecień w ogóle nie chciał wejść do Wisły, jego oferta była celowo tak chujowa, że nie do przyjęcia. Gość zrobił jelenia z Królewskiego, którego wykorzystał by nakręcić medialność Wieczystej na Wiśle. Każdy jego ruch tego dowodzi, że celem jest podpięcie się pod nasz klub i ugranie zainteresowania w mediach i internecie dzięki Wiślakom. Czego mu brakuje najbardziej? Kibiców, medialności, zainteresowania w internecie, czyli wyświetleń. Podłączając się nieustannie pod Wiślackie klimaty mu mu to nabijamy i tak samo chce zrobić z frekwencją dlatego tak się uparł na R22 a nie na kurnik parchów. Transfery naszych byłych piłkarzy, ściąganie naszych byłych działaczy, trenerów, sztab, niby chęć wejścia do Wisły, teraz ciągnąca się telenowela z naszym stadionem... a to wszystko napędzane zainteresowaniem rzeszy kibiców Wisły. Trzeba być ślepym by nie dostrzec w tym celowego wyrachowanego działania, uzupełnienia braków Wieczystej tym czym my mamy najwięcej. Niech wyp*** z tym swoim osiedlowym klubikiem na swoje osiedle a nie na salony nie mając żadnych struktur profesjonalnego klubu, żadnej infrastruktury i zaplecza. To nie klub to tylko i wyłącznie drużyna.
Odpowiedz cytując