Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9881
Stary 10.06.2026, 15:40
Nie no, jak ktoś twierdzi, że kasa przez te sezony nie była przepalana, to jest to wyższy poziom absurdu. Wystarczy spojrzeć jakie ekipy w tym czasie awansowały i z jakimi budżetami. Ale to trzeba mieć fachowców u steru, żeby zrobić awans. Pieniądze też trzeba UMIEĆ wydawać, a u nas tego nie potrafiono robić. Można się zastanawiać, czy ktoś był normalny zatrudniając takiego i innego piłkarza, jednocześnie dając mu bardzo godny kontrakt na tym poziomie rozgrywkowym. Pomijam ogórkowych trenerów, bo u nas od lat takowi są zatrudniani(nie dostaliby pracy w klubie o takiej renomie w Polsce). Teraz się trafił przypadkiem Jop i wszystko zagrało.
Odpowiedz cytując