Patryko napisał(a):

Łubik robił Skowronkowi całą grę od tyłu i jak bronił, to robili najlepsze wyniki. Jak było potem, to wszyscy pamiętamy.
On jest wręcz stworzony do tego, co my próbujemy grać.
|
zara zara
nie tylko Łubikiem stały Tychy wtedy
a Julius?
a Dzięgielewski
a Budnicki z Dijakoviciem to nic?