Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9880
Stary 10.06.2026, 12:35
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
1 sezon w 1 lidze - fatalne zarządzanie wygrywanym meczem. Byliśmy w e-klapie przez jakieś 50 minut.
3 sezon w 1 lidze - mecz barażowy, 3 razy obita bramka. Przeciwnikom wychodzi jedna kontra ...

Czasami jedno wydarzenie zmienia odbiór całego sezonu.
Jedno wydarzenie zmienia odbiór całego sezonu,dokładnie tak.W pełni się z tobą zgadzam.


Coś jak bramka w 19 minucie doliczonego czasu gry na wagę dogrywki w PP albo nadepnięcie na linię 16 metra przez przeciwnika ratujące przed stratą gola.


Myśmy przez 3 sezony nieudanego szturmu na ekstraklasę przepalili pewnie ponad 150 mln zł.
Odpowiedz cytując