pepe72 napisał(a):

1 sezon w 1 lidze - fatalne zarządzanie wygrywanym meczem. Byliśmy w e-klapie przez jakieś 50 minut.
3 sezon w 1 lidze - mecz barażowy, 3 razy obita bramka. Przeciwnikom wychodzi jedna kontra ...
Czasami jedno wydarzenie zmienia odbiór całego sezonu.
|
Jedno wydarzenie zmienia odbiór całego sezonu,dokładnie tak.W pełni się z tobą zgadzam.
Coś jak bramka w 19 minucie doliczonego czasu gry na wagę dogrywki w PP albo nadepnięcie na linię 16 metra przez przeciwnika ratujące przed stratą gola.
Myśmy przez 3 sezony nieudanego szturmu na ekstraklasę przepalili pewnie ponad 150 mln zł.