pono interesujemy się jakimś słoweńcem z Płocka (jest tam na wypo)
nie wiem kompletnie kto zacz
niejaki Żan Rogelj
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=51581
ps. pamiętam Łubika z Tychów. W Zabrzu widziałem go ze 2 razy. Letki nie ma podjazdu w żaden sposób