Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9879
Stary 10.06.2026, 12:24
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
1 sezon w 1 lidze - fatalne zarządzanie wygrywanym meczem. Byliśmy w e-klapie przez jakieś 50 minut.
3 sezon w 1 lidze - mecz barażowy, 3 razy obita bramka. Przeciwnikom wychodzi jedna kontra ...

Czasami jedno wydarzenie zmienia odbiór całego sezonu.
Gdyby uznali nam drugą bramkę z Lechem to może nie spadlibyśmy z Ekstraklasy.

Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka ...

A co do pierwszego sezonu w 1 lidze.
Ja uważam, że wcale nie mecz z Sosnowcem zdecydował.
Tak, formalnie to on.
Ale normalnym jest, że nawet jak idzie dobrze to się wpada przytrafia.
I tu się przytrafiła.
Natomiast realną przyczyną braku awansu wtedy była zawalona jesień.
To zawalenie praktycznie spowodowało, że na wiosnę nie było marginesu błędu.
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 10.06.2026 o godz. 12:30.
Odpowiedz cytując