pepe72 napisał(a):

1 sezon w 1 lidze - fatalne zarządzanie wygrywanym meczem. Byliśmy w e-klapie przez jakieś 50 minut.
3 sezon w 1 lidze - mecz barażowy, 3 razy obita bramka. Przeciwnikom wychodzi jedna kontra ...
Czasami jedno wydarzenie zmienia odbiór całego sezonu.
|
Gdyby uznali nam drugą bramkę z Lechem to może nie spadlibyśmy z Ekstraklasy.
Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka ...
A co do pierwszego sezonu w 1 lidze.
Ja uważam, że wcale nie mecz z Sosnowcem zdecydował.
Tak, formalnie to on.
Ale normalnym jest, że nawet jak idzie dobrze to się wpada przytrafia.
I tu się przytrafiła.
Natomiast realną przyczyną braku awansu wtedy była zawalona jesień.
To zawalenie praktycznie spowodowało, że na wiosnę nie było marginesu błędu.