|
Lol, na pewno Górnik jest mega rozczarowany z powodu zajęcia 2 miejsca z Lubikiem w bramce.
Lol 2 polecam konferencje po meczowe gdy Lubik grał w Tychach i opinie Jopa jak silny jest to zawodnik w elemencie w którym Letkiewicz stwarzał największe zagrożenia w minionym sezonie.
Szansę poza kontuzja że Letkiewicz wygrałby ta rywalizację oceniam na 0%.
Jak jest taka możliwość żeby go brać na wypożyczenie to powinniśmy pojechać do Augsburga żeby podpisac papiery i zabrać zawodnika spowrotem coby się nikt nie rozmyślił.
Malinowy król malowanych róż
|