sandomingo napisał(a):

No i teraz mamy magię Wisły.
Kolejna już, która to ( ) narracja mająca przykryć oczywisty fakt, że w skarbcu hula wiatr.
|
No nie.
Teraz, po sprzedaniu karnetów mamy euforię w klimacie Klausa... Jezu jak się cieszę, z tych króciutkich wskrzeszeń, kiedy pełną kieszeń znowu mam...
A to, że im bliżej końca roku to tym będzie trudniej, to nic...
Ale zaraz...
Przecie Prezes nie dalej jak pól roku temu, sam ogłosił, że w czerwcu będzie walne, będzie zmiana akcjonariatu, bedom nowe inwestory, bedzie kasa..., co nie?