Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98395
Stary 10.06.2026, 12:05
sandomingo napisał(a):Wyświetl post

No i teraz mamy magię Wisły.

Kolejna już, która to () narracja mająca przykryć oczywisty fakt, że w skarbcu hula wiatr.
No nie.
Teraz, po sprzedaniu karnetów mamy euforię w klimacie Klausa... Jezu jak się cieszę, z tych króciutkich wskrzeszeń, kiedy pełną kieszeń znowu mam...

A to, że im bliżej końca roku to tym będzie trudniej, to nic...

Ale zaraz...

Przecie Prezes nie dalej jak pól roku temu, sam ogłosił, że w czerwcu będzie walne, będzie zmiana akcjonariatu, bedom nowe inwestory, bedzie kasa..., co nie?
Odpowiedz cytując