|
Ale z tego co wiem to oni go nie chca sprzedac tylko wypozyczyc zeby sie ogrywal.
Z ich perspektywy pewnie lepiej zeby zostal w Zabrzu i zlapal doswiadczenie w pucharach.
Z naszej strony tez nie jest to korzystne bo sami mamy bramkarza do wypromowania a nagle mielibysmy ogrywac bramkarza Augsburgowi.
A co jesli Letkiweicz wygralby rywalizacje i Augsburg cofnalby Lubika do siebe w zmie? Jestemy w dupie bo musimy w zimie szukac nowego bramkarza.
Ma ten plan pewne dziury.
|