Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98393
Stary 10.06.2026, 11:56
Ale z tego co wiem to oni go nie chca sprzedac tylko wypozyczyc zeby sie ogrywal.
Z ich perspektywy pewnie lepiej zeby zostal w Zabrzu i zlapal doswiadczenie w pucharach.

Z naszej strony tez nie jest to korzystne bo sami mamy bramkarza do wypromowania a nagle mielibysmy ogrywac bramkarza Augsburgowi.
A co jesli Letkiweicz wygralby rywalizacje i Augsburg cofnalby Lubika do siebe w zmie? Jestemy w dupie bo musimy w zimie szukac nowego bramkarza.

Ma ten plan pewne dziury.
Odpowiedz cytując