stary dziad napisał(a):

Uważam, że Twój wniosek pomija kontekst.
Pierwszy kontekst to fakt, że Wisła w drugiej lidze miała być tylko przechodniem.
Tak się jednak nie stało.
Niemniej Wisła płaciła najlepiej w tym okresie ( może teraz Wieczysta ją przebiła).
Mało tego, inni płacili mniej a nawet zdecydowanie mniej a awansowali.
Puszcza, Ruch, ŁKS, Arka...
Drugi kontekst jest taki, że dla niektórych klubów druga liga to sufit i nie mają ambicji iść dalej.
A nawet jak mają to się nie zadłużają...
Niestety ale to propozycja nierynkowa.
Trzeba jednak wydawać pieniądze na sensownych graczy i takich na których nas stać.
Tu akurat wydaje sie, że Basha działa sprawnie.
To jedyna droga jak brakuje kasy.
|
No nie moge sie z tym zgodzic, jest to dla mnie infantylne podejscie nie tylko do sportu ale do zycia. Nie kazdy zawodnik sie sprawdzi. Nie kazdy na koniec okaze sie sensowny ale kazdy sprowadzany jest w dobrej wierze. Po fakcie to kazdy jest madry. Gdybym wiedzial w 2009 kiedy Bitcoin byl po 1 cent ze ewentualnie cena skoczy do 120 tysiecy dolarow za sztuke to bym kupil wtedy bitcoinow za 1000$ i sobie teraz prezesowal Wisle sprowadzajac Lewandowskiego. Jak mowie, po fakcie kazdy madry.
W sporcie nie zawsze ten, ktory wsadzi najwiecej pieniedzy wygrywa bo do karnego podchodzi taki Sobczak i probuje Panenke albo w decydujacym meczu chlop oddaje strzal rozpaczy i wychodzi mu strzal zycia a ty masz ponad 20 strzalow i nic ci nie wchodzi.
Sobczak strzela, nie ma przepalania. Sobczak nie strzelil wiec przepalilismy kase. No nie moge sie z tym zgodzic.