|
Jesli uznac, ze placenie kontraktow zawodnikom kiedy nie ma awansu to przepalanie pieniedzy to sezon w sezon 15 klubow 1 ligi ordynarnie przepala pieniadze.
Jedyna alternatywa aby uniknac takiego przepalania to podpisywanie zawodnikow na umowy o dzielo, gdzie tym dzielem jest awans i wyplacanie im pieniedzy dopiero po uzyskaniu awansu.
Mozemy miec problemy z rekrutacja zawodnikow ale nie widze innej mozliwosci aby uniknac przepalania pieniedzy.
Ostatnio edytowane przez As : 10.06.2026 o godz. 09:57.
|