Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9872
Stary 10.06.2026, 09:55
Jesli uznac, ze placenie kontraktow zawodnikom kiedy nie ma awansu to przepalanie pieniedzy to sezon w sezon 15 klubow 1 ligi ordynarnie przepala pieniadze.

Jedyna alternatywa aby uniknac takiego przepalania to podpisywanie zawodnikow na umowy o dzielo, gdzie tym dzielem jest awans i wyplacanie im pieniedzy dopiero po uzyskaniu awansu.

Mozemy miec problemy z rekrutacja zawodnikow ale nie widze innej mozliwosci aby uniknac przepalania pieniedzy.
Ostatnio edytowane przez As : 10.06.2026 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując