No niestety, tak jak wspomniałem chwilkę wcześniej...
Poświętowaliśmy, było miło ale niestety się skończyło.
YGL rozdał piłkarzom po 1 akcji Wisły, oni to przyjęli z uśmiechami, niektórzy nie bardzo rozumieli o co chodzi ale to nieistotny szczegół.
No i teraz mamy magię Wisły.
Kolejna już, która to (

) narracja mająca przykryć oczywisty fakt, że w skarbcu hula wiatr.