Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98391
Stary 10.06.2026, 08:06
No niestety, tak jak wspomniałem chwilkę wcześniej...

Poświętowaliśmy, było miło ale niestety się skończyło.

YGL rozdał piłkarzom po 1 akcji Wisły, oni to przyjęli z uśmiechami, niektórzy nie bardzo rozumieli o co chodzi ale to nieistotny szczegół.

No i teraz mamy magię Wisły.

Kolejna już, która to () narracja mająca przykryć oczywisty fakt, że w skarbcu hula wiatr.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 10.06.2026 o godz. 08:08.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując