Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98390
Stary 10.06.2026, 07:38
rzekomo złożyliśmy ofertę wypo Łubika z Augsburga
i
za pozostającego bez klubu Mihai Popa ostatnio CFR Cluj kiedyś Torino
a prezesuńcio po awansie chyba odleciał kompletnie

Co kluczowe. Wisła Kraków to magiczne miejsce. Nie będziemy się licytować na pieniądze, albo ktoś czuje magię Wisły albo nie.

U nas rodzi się charakter. Zapamiętajcie to hasło. Wisła Kraków istnieje, by kształtować charaktery. Zawodników. Pracowników. Fanów.

Także tych najmłodszych, którzy poniosą naszą wizję w przyszłość. Jesteśmy czymś więcej niż klubem - jesteśmy wspólnotą, w której rodzą się ludzie nieugięci, ciekawi świata i gotowi go zmieniać.




czy można się kompromitować bardziej
no można

ps. w piłce nie chodzi o pieniądze
a o magię. Dlatego PSG i City ściągają najlepszych kopaczy na świecie. Ze względu na magiczną magię
PINIĄDZA
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując