rzekomo złożyliśmy ofertę wypo Łubika z Augsburga
i
za pozostającego bez klubu Mihai Popa ostatnio CFR Cluj kiedyś Torino
a prezesuńcio po awansie chyba odleciał kompletnie
Co kluczowe. Wisła Kraków to magiczne miejsce. Nie będziemy się licytować na pieniądze, albo ktoś czuje magię Wisły albo nie.
U nas rodzi się charakter. Zapamiętajcie to hasło. Wisła Kraków istnieje, by kształtować charaktery. Zawodników. Pracowników. Fanów.
Także tych najmłodszych, którzy poniosą naszą wizję w przyszłość. Jesteśmy czymś więcej niż klubem - jesteśmy wspólnotą, w której rodzą się ludzie nieugięci, ciekawi świata i gotowi go zmieniać.
czy można się kompromitować bardziej

no można
ps. w piłce nie chodzi o pieniądze
a o magię. Dlatego PSG i City ściągają najlepszych kopaczy na świecie. Ze względu na magiczną magię
PINIĄDZA