pepe72 napisał(a):

Jaro Królewski leci do Chin i zostawia polski sprzęt w domu.
Ale by się nie nudzić zrobił aplikację:
players.wislakrakow.com
do zgłaszania nowych zawodników
|
Niech wylatuje jak najszybciej. Gość zaczyna się kompromitować na X z dnia na dzień coraz bardziej.
Personalna krucjata przeciwko wszystkim ruszyła na pełnej kurtyzanie. Oczywiście do pierwszego w.......u w lidze.
Chłop całkowicie niereformowalny.