Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98389
Stary 10.06.2026, 06:58
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jaro Królewski leci do Chin i zostawia polski sprzęt w domu.
Ale by się nie nudzić zrobił aplikację:
players.wislakrakow.com
do zgłaszania nowych zawodników
Niech wylatuje jak najszybciej. Gość zaczyna się kompromitować na X z dnia na dzień coraz bardziej.

Personalna krucjata przeciwko wszystkim ruszyła na pełnej kurtyzanie. Oczywiście do pierwszego w.......u w lidze.

Chłop całkowicie niereformowalny.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując