https://youtu.be/vNhLDcs3cR4?si=7hbOe5Q4YXEmo2TF&t=95
Jak ktoś w wieku 17 lat robi takie akcje w ESA to trudno, żeby nie miał dobrej prasy.
Co nie pykło? Może się u nas średnio prowadził, ale podejrzewam, że tak zwyczajnie dorosłość, która niejednemu w niejednym sporcie spieprzyła karierę w sensie biologicznego rozwoju przy dorastaniu. Przyszedł do nas w wieku 20 lat i z miesiąca na miesiąc robił się z niego napakowany lekko garbaty klocek, gdzie ze zwinności i koordynacji ruchowej szczupłego nastolatka, którego widać w przytoczonej wyżej akcji nic nie zostało.