stary dziad napisał(a):

Natomiast Młynek...
On naprawdę w tej Arce fajnie grał.
Jak do nas trafił wydawało się, że pod opieką Kuby tylko pofrunie wyżej.
Ale coś nie pykło...
Czy to półroczne odstawienie od gry tak na niego wpłynęło?
|
To byl jeden z najbardziej przereklamowanych mlodziezowcow jakich widzialem. Gdyby nie przepis, ze musial grac mlody to by Sledzie na jego miejsce wystawiali jakiegos starego Slowaka.
Pompka na goscia byla niesamowita a chlop w poltorej sezonu w Ekstraklasie strzelil 3 gole i mial 4 asysty.
No ale prase mial dobra.