Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98387
Stary 09.06.2026, 21:50
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Natomiast Młynek...
On naprawdę w tej Arce fajnie grał.
Jak do nas trafił wydawało się, że pod opieką Kuby tylko pofrunie wyżej.

Ale coś nie pykło...
Czy to półroczne odstawienie od gry tak na niego wpłynęło?
To byl jeden z najbardziej przereklamowanych mlodziezowcow jakich widzialem. Gdyby nie przepis, ze musial grac mlody to by Sledzie na jego miejsce wystawiali jakiegos starego Slowaka.
Pompka na goscia byla niesamowita a chlop w poltorej sezonu w Ekstraklasie strzelil 3 gole i mial 4 asysty.

No ale prase mial dobra.
Odpowiedz cytując