Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9868
Stary 09.06.2026, 21:45
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Powinien być wdzięczny, że ma możliwość przyjść na gotowe. Łaski nie robi..
Cieszę się, że pokazałeś "klimat" negocjacji jaki wytwarzał Pan Prezes.
To na pewno musiało się udać

Drozd napisał(a):Wyświetl post
A ta propozycja 15 baniek w miesięcznych ratach i chęć rządzenia to szczyt bezczelności.
Co do faktów, to miało być na początek ( pierwszy rok)
No ale dobrze, teraz przyjdzie fundusz holenderski i sypnie pierdyliardami.
I powie- Prezesie wydawaj jak chcesz...


A swoją drogą, ile kasy niebezczelnie wpłacił Peter the Wall?


Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kasa musi być efektem działania klubu inaczej są takie Wieczyste w Ekstraklasie, które same nic nie potrafią ogarnąć...
E tam, wiadomo że Wieczysta to dziady ( jak corupcjovia a nie Stary Dziad )
Ale że ten Szachtar też jest dziadowski to nowość.
A przecie niedawno jeszcze taki hamerykański był i sypał dularami.
I nagle, szast prask...
Co tu się potentegowało?
Odpowiedz cytując