Drozd napisał(a):

Powinien być wdzięczny, że ma możliwość przyjść na gotowe. Łaski nie robi..
|
Cieszę się, że pokazałeś "klimat" negocjacji jaki wytwarzał Pan Prezes.
To na pewno musiało się udać
Drozd napisał(a):

|
A ta propozycja 15 baniek w miesięcznych ratach i chęć rządzenia to szczyt bezczelności.
|
Co do faktów, to miało być na początek ( pierwszy rok)
No ale dobrze, teraz przyjdzie fundusz holenderski i sypnie pierdyliardami.
I powie- Prezesie wydawaj jak chcesz...
A swoją drogą, ile kasy niebezczelnie wpłacił Peter the Wall?
Drozd napisał(a):

|
Kasa musi być efektem działania klubu inaczej są takie Wieczyste w Ekstraklasie, które same nic nie potrafią ogarnąć...
|
E tam, wiadomo że Wieczysta to dziady ( jak corupcjovia a nie Stary Dziad

)
Ale że ten Szachtar też jest dziadowski to nowość.
A przecie niedawno jeszcze taki hamerykański był i sypał dularami.
I nagle, szast prask...
Co tu się potentegowało?