Karherop napisał(a):

Mozna rzucic przykład Sukiennickiego, mozna tez Kuziemki.
Z tego co mowil JK, to świetny start sezonu pozwolił przekonać do transferu Gigera, Bozicia i Omicia.
To juz jest nie zweryfikowania, jakie wyniki osiagnelibysmy gdyby np Ertlhaler przyszedł 30 sierpnia a nie na początku czerwca.
Na czym nam powinno obecnie najbardziej zależeć to bramkarz , środkowy obronca i defensywny pomocnik. Reszta wg mnie niech poczeka dłużej, ale bez przepłacania.
|
Kuziemka to wychowanek, piłkarz z rezerw, tacy są zawsze jako pierwsi na obozie. Nie są też niewiadomą, cały czas byli pod ręką. Kilku zawsze jest w szerokiej kadrze.
Co do tego nowego stopera, to na papierze wygląda super. 191 cm, z bardzo silnej europejskiej ligi w której regularnie grał. To że jest dla nich za słaby nic nie znaczy w kontekście Ekstraklasy.