Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98385
Stary 09.06.2026, 21:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mozna rzucic przykład Sukiennickiego, mozna tez Kuziemki.

Z tego co mowil JK, to świetny start sezonu pozwolił przekonać do transferu Gigera, Bozicia i Omicia.

To juz jest nie zweryfikowania, jakie wyniki osiagnelibysmy gdyby np Ertlhaler przyszedł 30 sierpnia a nie na początku czerwca.

Na czym nam powinno obecnie najbardziej zależeć to bramkarz , środkowy obronca i defensywny pomocnik. Reszta wg mnie niech poczeka dłużej, ale bez przepłacania.
Kuziemka to wychowanek, piłkarz z rezerw, tacy są zawsze jako pierwsi na obozie. Nie są też niewiadomą, cały czas byli pod ręką. Kilku zawsze jest w szerokiej kadrze.

Co do tego nowego stopera, to na papierze wygląda super. 191 cm, z bardzo silnej europejskiej ligi w której regularnie grał. To że jest dla nich za słaby nic nie znaczy w kontekście Ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.06.2026 o godz. 21:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując