Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9861
Stary 09.06.2026, 20:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To byłby powrot do czasow zarzadzania z ery Cupialowej, w zupelnie innych realiach. Dzisiaj to by dalo efekt gorszy niz w Widzewie.
Cała piłka opiera się na kasie.
(Proszę o nie przytaczanie wyjątków bo... są to tylko wyjątki potwierdzające regułę)
Przykładowo, taki Kwiecień, dzięki kasie, awansował 5 poziomów w ciągu 6 lat.
Ale jasne jest, że jakby do nas przyszedł, to by się to nie sprawdziło

A co do Widzewa, to pierwsze koty za płoty.
Jestem przekonany, że w tym sezonie będą w pierwszej "piątce"
W ciągu ostatnich lat parę klubów po prostu odjechało reszcie.
Lech, Raków, Jagiellonia.
I generalnie tylko kasą można nadrobić ten dystans.
Oprócz Widzewa kolejni aspiranci to Zabrze i Pogoń.
Nie można też, mimo księżycowych finansów, zapominać o klubie ze stolycy.

A my?
Idziemy swoją drogą...
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując