Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9858
Stary 09.06.2026, 17:54
Piter00 napisał(a):Wyświetl post
Co do Wrexham to ten rywal nie ma być atrakcyjny dla kibiców Wisły, tylko ma być atrakcyjny marketingowo poza granicami naszego kraju. Dla wielu ten klub jest kultowym, ale żeby to dostrzec trzeba patrzeć szerzej (trzeba chcieć to zrobić), kręcą niesamowite liczby w internecie i my mamy się pod niego podczepić tak jak Wieczysta podczepia się pod Wisłę. Tyle ;-)
Co do powodu wyboru przeciwnika, to nikt nie ma watpliwosci.
Odpowiedz cytując