WildDog napisał(a):

|
Dzieki wklejeniu cytatu z "Dziadow" mam mozliwosc odniesc sie do tego tekstu. Wyjatkowo sie zgadzam, pogonienie (raczej nie dopuszczenie jego warunkow ad wspolpracy, sponsoringu, zwal jak zwal) Kwietnia to bardzo dobry ruch Krolewskiego
|
To byłby powrot do czasow zarzadzania z ery Cupialowej, w zupelnie innych realiach. Dzisiaj to by dalo efekt gorszy niz w Widzewie.