Drozd napisał(a):

Kwiecień to sam się pogonił, nie pierwszy raz...
Jakie to towarzystwo to widać w temacie stadionu...
Do 2050 to będziemy sobie wybierać komu pozwolimy się promować marką Wisły Kraków.
|
Dzieki wklejeniu cytatu z "Dziadow" mam mozliwosc odniesc sie do tego tekstu. Wyjatkowo sie zgadzam, pogonienie (raczej nie dopuszczenie jego warunkow ad wspolpracy, sponsoringu, zwal jak zwal) Kwietnia to bardzo dobry ruch Krolewskiego