wolfy napisał(a):

Z
Moim zdaniem lepiej mieć nie zgranych początkowo lepszych piłkarzy w typie wspomnianego Bozicia niż "znających taktykę" leszczy w typie Sukiennickiego. Ostatecznie Oliwier przepracował cały obóz, zagrał w sparingach i polerował przez reszte rundy ławkę rezerwowych, ew. grał w rezerwach.
Wszyscy kluczowi piłkarze na chwilę obecną zostają. Nie potrzebujemy piłkarzy na ilość, tylko jakościowych punktowych wzmocnień na konkretne pozycje. Niestety, nie stać nas na składanie ofert "nie do odrzucenia".
|
Mozna rzucic przykład Sukiennickiego, mozna tez Kuziemki.
Z tego co mowil JK, to świetny start sezonu pozwolił przekonać do transferu Gigera, Bozicia i Omicia.
To juz jest nie zweryfikowania, jakie wyniki osiagnelibysmy gdyby np Ertlhaler przyszedł 30 sierpnia a nie na początku czerwca.
Na czym nam powinno obecnie najbardziej zależeć to bramkarz , środkowy obronca i defensywny pomocnik. Reszta wg mnie niech poczeka dłużej, ale bez przepłacania.