Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98377
Stary 09.06.2026, 11:11
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z

Moim zdaniem lepiej mieć nie zgranych początkowo lepszych piłkarzy w typie wspomnianego Bozicia niż "znających taktykę" leszczy w typie Sukiennickiego. Ostatecznie Oliwier przepracował cały obóz, zagrał w sparingach i polerował przez reszte rundy ławkę rezerwowych, ew. grał w rezerwach.

Wszyscy kluczowi piłkarze na chwilę obecną zostają. Nie potrzebujemy piłkarzy na ilość, tylko jakościowych punktowych wzmocnień na konkretne pozycje. Niestety, nie stać nas na składanie ofert "nie do odrzucenia".
Mozna rzucic przykład Sukiennickiego, mozna tez Kuziemki.

Z tego co mowil JK, to świetny start sezonu pozwolił przekonać do transferu Gigera, Bozicia i Omicia.

To juz jest nie zweryfikowania, jakie wyniki osiagnelibysmy gdyby np Ertlhaler przyszedł 30 sierpnia a nie na początku czerwca.

Na czym nam powinno obecnie najbardziej zależeć to bramkarz , środkowy obronca i defensywny pomocnik. Reszta wg mnie niech poczeka dłużej, ale bez przepłacania.
Odpowiedz cytując