|
W Poznaniu też nie było dramatu, ale tam mieli lampy. Stać ich...
Najlepsze (poza naszym) byly murawy na dolnym Slasku, czyli Odry i Malinowych, tylko tam po prostu pogoda byla najbardziej łaskawa.
Mam nieodparte wrażenie że za rok o tej porze będzie jeszcze wiekszy gnój w tym temacie i byc moze na jednyn sezonie Wieczystej na R22 sie skończy.
W kwestii Wieczystej zastanawia mnie jedynie dlaczego spotkań PP nie moga rozgrywać na Chalupnika? Niższe ligi graja na różnych kurnikach i nikt nie robi problemów.
|