Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9849
Stary 08.06.2026, 18:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy żeby na miesiąc przed meczem było sprzedanych 14 000 biletów. Na rezerwy Marsylii czy Dortmundu. Coś mi się nie wydaje. Ile było na Sevilli?

Ale na Wrexham już dzisiaj powinien byś soldout bo jak nie to znaczy, że rywal nieatrakcyjny .


To będzie eleganckie meczycho i na boisku i na trybunach, jak tylko pogoda dopisze to po meczu będzie super impreza na rynku.

Te wszystkie płacze to jak majaki z przed rewanżu z Trnawą. Co większe oszołomy, "wybrały grilla". I przegapiły jeden z bardziej kultowych meczów w ostatnim 20 leciu.
Ja już kończę dyskusję w tym temacie. Przyznam się bez bicia. Podczas mojego 5 letniego pobytu w Walii, przez 4 lata miałem Season Ticket (karnet) na domowe mecze tej drużyny. A (Przypomnę) gralo oni wtedy National League (5 liga angielska)........Osobiscie się cieszę bo będę miał przyjemność z okazji tego meczu gościć u siebie 7 kibiców i kibicek AFC Wrexham.....
Odpowiedz cytując