Ja już kończę dyskusję w tym temacie. Przyznam się bez bicia. Podczas mojego 5 letniego pobytu w Walii, przez 4 lata miałem Season Ticket (karnet) na domowe mecze tej drużyny. A (Przypomnę) gralo oni wtedy National League (5 liga angielska)........Osobiscie się cieszę bo będę miał przyjemność z okazji tego meczu gościć u siebie 7 kibiców i kibicek AFC Wrexham.....